Aż siedemnaście goli padło w spotkaniu Dek-Polu z WUW Poznań. Zajmujący ostatnie miejsce w ligowej tabeli goście strzelili przez pięćdziesiąt minut prawie dwukrotnie więcej goli niż w całym obecnym sezonie. Strzelanie jednak bardzo szybko rozpoczął Dek-Pol, który po trafieniach Łukasza Wojciechowskiego i Mateusza Łeszyka już po trzech minutach prowadził 2:0. Niefrasobliwość gospodarzy w defensywie spowodowała, że WUW jednak miał raz za razem swoje okazje do zmniejszania strat. Do końca pierwszej połowy mieliśmy wymianę ciosów i wynik 5:3. Goście trzymali kontakt z przeciwnikiem do 35 minuty, kiedy to przegrywali 6:4. Od tego momentu to jednak Dek-Pol rozpoczął zwiększoną kanonadę i w ostatnim kwadransie trafił aż sześciokrotnie. Prym wiódł Mateusz Łeszyk, który ostatecznie mecz zakończył z pięcioma trafieniami. Ostatniego gola w tym meczu strzelili goście po trafieniu Michała Pawłowskiego i mecz zakończył się wynikiem 12:5.

12:5 dla DEK-POL!!!