DEK-POL Sp. z o.o. – wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać dach

Firma DEK – POL Sp. z o.o. jest pierwszą polską placówką niemieckiej sieci handlowej Dachdecker-Einkauf Süd eG Mannheim w branży pokryć dachowych i materiałów dekarskich. Działamy na rynku polskim od 1993 roku i wśród naszych klientów znani jesteśmy z rzetelności, fachowego doradztwa oraz miłej obsługi. Miło nam poinformować, że od dnia 27 października 2015 roku naszym wyłącznym właścicielem jest firma Dachdecker-Einkauf Süd eG.

 

 

Dachówka ceramiczna, cementowa, łupek naturalny – sprawdzone pokrycia dachowe

Oferujemy bogaty asortyment dachówek uznanych producentów. Wysoka jakość i trwałość oraz szeroka gama kolorystyczna pozwalają na dobór pokrycia dachowego do indywidualnego projektu budynku. Polecamy dachówki ceramiczne Koramic, Creaton, Bogen, Erlus; dachówki betonowe Euronit i Braas; łupek naturalny Rathscheck Schiefer. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz sprawdzone pokrycia dachowe i wszelki asortyment niezbędny do wykonania dachu służącego na lata. Prowadzimy magazyny fabryczne takich firm, jak: Wienerberger/Koramic, Rheinzink, Technonicol, Corotop, Dakea. Współpracujemy od wielu lat z najlepszymi wykonawcami dachów.

Ekspozycja na miejscu i własny transport

W siedzibie firmy w Tarnowie Podgórnym można obejrzeć ekspozycje produktów dekarskich i bezpłatnie uzyskać natychmiastową wycenę projektu w różnych wariantach cenowych. Dysponujemy własnym transportem z możliwością samorozładunku.

Usługi blacharskie

Wykonujemy na miejscu w Tarnowie Podgórnym usługi blacharskie takie jak profilowanie i gięcie blach płaskich. Prowadzimy dystrybucję maszyn dla dekarzy do cięcia lub gięcia blachy.