W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć na uroczystości 30 – lecia firmy Styropmin.

Firma STYROPMIN to jeden z wiodących i największych producentów styropianu w Polsce oraz w Europie. Jej tradycja sięga początku lat 90–tych, kiedy to została założona. Od tego czasu nieprzerwanie dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały termoizolacyjne wykonane z polistyrenu ekspandowanego znanego powszechnie pod nazwą styropian.

Firma w planach ma dalszy, intensywny rozwój. Dokłada też ciągłych starań w rozwój personalny swoich pracowników każdego szczebla. Jako członek liczących się stowarzyszeń branżowych (Polskie Stowarzyszenia Producentów Styropianu, Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasada, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń) bardzo aktywnie bierze udział w ich życiu oraz aktywności, które mają służyć rozwojowi całych systemów dociepleń, w tym materiałowi termoizolacyjnemu jakim jest styropian.

Obchody 30 – lecia firmy odbyły się w malowniczej scenerii Mazur – w Ostródzie. Galę poprowadzili: Dorota Gardias i Piotr Gąsowski. Atrakcją uroczystości były pokazy akrobatyczne, barmańskie uczestników programu Mam Talent, tańce przy akompaniamencie zespołu Goście Cover Band i przede wszystkim rewelacyjny, rockowy koncert zespołu IRA. Była to okazja do świetniej zabawy w gronie pracowników oraz kontrahentów Styropmin oraz okazja do podziękowania za owocną współpracę.

30 – lecie firmy Styropmin