Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA już za nami. Było to już 25., jubileuszowe spotkanie branży budowlanej. Ponad tysiąc wystawców, setki nowości produktowych, rynkowe premiery, szereg merytorycznych spotkań, spotkania ze światowej sławy architektami, mistrzowskie pokazy i prezentacje technik montażowych – to wszystko mogliśmy obejrzeć podczas targów.

W dniach 2 – 5 lutego odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy w których 32 młodych dekarzy z całego kraju rywalizowało ze sobą o tytuł najlepszych młodych wykonawców dachowych w Polsce.

Okazją do spotkania i wymiany doświadczeń była m.in. ekspozycja naszego dostawcy, firmy Enke-Werk, Johannes Enke GmbH & Co. KG, specjalizującej się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych, takich jak Enkopur, Enkolit i Enkryl.

Przy okazji BUDMY niezmiernie miło było nam gościć w naszej firmie zarząd firmy Mogat Werke, czołowego producenta pap bitumicznych, w osobach p. Björna Bövinga i p. Ralpha Wanke. Mamy nadzieję, że wszyscy goście targów BUDMA i naszego miasta zapamiętają tegoroczne spotkanie jako udane i owocne.

DEK-POL na targach Budma 2016
Tagi:

Dodaj komentarz