Nowość w ofercie DEK-POL!

Jesteśmy po teoretycznym i praktycznym szkoleniu z zastosowania produktów ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL, w którym oprócz pracowników DEK-POL uczestniczyli wykonawcy.

Produkty ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL izolują termicznie, akustycznie i poprawiają bezpieczeństwo pożarowe. Znacząco wpływają na komfort użytkowania budynku. Pozwalają na ocieplenie dachów skośnych i poddaszy, dachów płaskich, stropów, fasad oraz podłóg.

Dobrze ocieplone poddasze lub ocieplony dach płaski zapobiega ucieczce ciepła w okresach zimowych, jak również nagrzewaniu się pomieszczeń w okresie letnim. To przekłada się wprost na poprawę efektywności energetycznej całego budynku, a co za tym idzie na obniżenie rachunków za ogrzewanie i chłodzenie. ROCKWOOL oferuje kompleksowe rozwiązania do izolacji dachów płaskich i ocieplenia dachów skośnych (poddaszy), w zależności od rozwiązań konstrukcyjnych czy wymagań budynku lub oczekiwań inwestora. Rozwiązania z wełny skalnej stosowane są począwszy od konstrukcji dachów stalowych, betonowych czy trapezowych w dachach płaskich po izolację nakrokwiową czy między i pod krokwiami w poddaszach. Produkty ROCKWOOL są wykonane z najwyższej jakości wełny skalnej, aby zapewnić bezpieczeństwo w budynku i komfort w pomieszczeniach. Oprócz doskonałych właściwości termicznych, ognioodporności i właściwości akustycznych produkty ROCKWOOL umożliwiają projektowanie najbardziej wymyślnych rozwiązań zapewniających komfort i energooszczędność.

Ocieplenia i izolacje ROCKWOOL