9 maja odbył się coroczny Piknik Dekarski, na którym mieliśmy zaszczyt gościć naszych najlepszych dekarzy. Poza okazją do wspólnego spędzenia czasu w przyjacielskiej atmosferze, nasi dostawcy zaprezentowali nowości w ofercie.

Creaton przedstawił zalety dachówki ceramicznej wielkiego formatu Titania, produkowanej w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Widziszewie k. Kościana. Firma LZMO zapoznała nas z izolowanym systemem kominowym do wszelkiego rodzaju kotłów na paliwa stałe. Enke pokazała zastosowanie płynnej folii do długotrwałych uszczelnień Enkopur oraz Enkolitu – pozwalającego kleić blachy na zimno.

Nowością w naszej ofercie były profile aluminiowe do obróbki pap oraz zabezpieczenia asekuracyjne na dachy płaskie firmy DWS Pohl. Szeroki asortyment membran i folii dachowych zaprezentował Corotop. Rheinzink zaprosił na kolejną edycję cieszących się dużą popularnością szkoleń blacharskich. Bogatą ofertę pap zgrzewalnych wierzchniego krycia, pap podkładowych oraz samoprzylepnych przedstawiła firma TechnoNicol.

Serdecznie dziękujemy naszym drogim gościom za liczne przybycie!

Piknik Dekarski DEK-POL 9.05.2014

Piknik dekarski 2014

Dodaj komentarz