Udany powrót zespołu Dek-Pol do Ligi futbolsport.pl. Drużyna, która swego czasu rywalizowała z najlepszymi, teraz zaczyna nowy rozdział w naszych rozgrywkach, startując od III ligi. Od początku widać było piłkarską jakość i ogranie zespołu gospodarzy. Na prowadzenie wyszli w 11 minucie, gdy do bramki trafił Mikołaj Ratajczak. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 18 minucie. GSKIT.pl starało się przyśpieszeniem akcji zaskoczyć rywali ale nie mogło przebić się przez ich szyki obronne. Jeszcze przed przerwą Dek-Pol trafił dwukrotnie. Oba gole autorstwa Łukasza Łeszyka.

W drugiej połowie to Dek-Pol nadal grał lepiej ale zaciął się w ofensywie. Sporo akcji podbramkowych ale ciągle brakowało ostatniego, dokładnego podania. W 29 minucie GSKIT.pl za sprawą Damiana Winkowskiego zdołało zaskoczyć rywali i było 4:1. Gospodarze grali szeroko, od tyłu budowali swoje ataki i nadal byli stroną dominującą ale… nic już nie zdołali strzelić, mimo wielu świetnych okazji. Dek-Pol dobrze wszedł w sezon, choć widać, że nie jest to jeszcze najwyższa forma tej ekipy. GSKIT.pl walczyło do końca ale rywal był tego dnia poza ich zasięgiem.

Dek-Pol – GSKIT.pl 4:1 (4:0)