Po dwóch porażkach z rzędu odbudowała się ekipa Dek-Pol, która tym razem podejmowała zespół Yanosik Team. Gospodarze od pierwszej minuty lepiej weszli w mecz i już w 6 minucie objęli prowadzenie po strzale z dystansu Mateusza Łeszyka. Szybkie prowadzenie uśpiło Dek-Pol, którzy oddali inicjatywę gościom. Yanosik Team wykorzystał ten moment i za sprawą Jakuba Jóżwiaka wyrównał stan rywalizacji. Minutę później ponownie Kuba wpisał się na listę strzelców, wykorzystując szybko kontrę. Na odpowiedź gospodarzy czekaliśmy dosłownie chwilę. Mateusz Łeszyk wykorzystał błąd obrony gości i zdobył bramkę na 2:2. Wymiana ciosów trwała dalej. Tym razem w 20 minucie to Dek-Pol wyszedł ponownie na prowadzenie za sprawą Łukasza Łeszyka, a Yanosik Team odrabiał straty. Zrobił to po 120 sekundach niezawodny w tym dniu Jakub Jóżwiak. Ostatnie słowo w tej części należało jednak do gospodarzy. Łukasz Łeszyk zdobył gola i po bardzo ofensywnych 25 minutach z prowadzenia mógł się cieszyć Dek-Pol.
Po pierwszej wyrównanej odsłonie w drugiej znaczną przewagę uzyskał Dek-Pol, który tuż po zmianie stron odskoczył na dwie bramki za sprawą Łukasza Wojciechowskiego. Goście nie chcieli tracić dystansu, a w grze utrzymywał ich Jakub Jóżwiak, który błyszczał w szeregach swojej ekipy. Zdołał w 31 minucie zmniejszyć dystans. Niestety dla Yanosika Team był to końcowy zryw bowiem w dalszej części meczu karty rozdawał Dek-Pol. Po dwie bramki do swojego dorobku dołożyli Łukasz i Mateusz Łeszyk, a mecz ostatecznie zakończył się wysoką wygraną gospodarzy w stosunku 9:4. Warto odnotować, że aż trzech zawodników w tym spotkaniu zdobyło po cztery bramki. Po stronie Dek-Pol byli to zawodnicy Łukasz Łeszyk i Mateusz Łeszyk, natomiast po stronie Yanosika Team, Jakub Jóżwiak.

9:4 dla drużyny DEK-POL