DEK-POL wygrał 5:1 z Blind Fish!

Co raz lepiej w V Lidze prezentuje się ekipa Dek-Pol, która w swoim kolejnym spotkaniu pokonała wyraźnie Blind Fish. Od pierwszego gwizdka sędziego zdecydowana przewaga drużyny gości, którzy już w 6 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Łukasza Łeszyka, który popisał się pięknym strzałem z dystansu w same „okienko”. Szybko zdobyty gol jeszcze bardziej nakręcił zawodników Dek-Polu, którzy szukali kolejnych trafień. Mimo okazji, wynik potyczki podwyższył dopiero w 19 minucie Patryk Jacek, który skutecznie wykończył składną akcję. Goście nie zwalniali tempa i jeszcze przed przerwą zdobyli trzecią bramkę autorstwa Mateusza Łeszyka.
Po zmianie stron nadal stroną przeważającą byli goście i choć Dek-Pol nie posiadał już takiej przewagi jak w 25 minutach to w pełni kontrolował wydarzenia boiskowe. Wysokie prowadzenie spowodowało jednak, że był momenty w których przeważał zespół Blind Fish, jednak nic z tego nie wynikało. Co innego Dek-Pol, który po przerwie dołożył jeszcze dwa „oczka” i w 42 minucie prowadził 0:5. „Ślepe ryby” nie rezygnowały z honorowego trafienia i to im się udało w 49 minucie. Wtedy to Jakub Wyparło wpisał się na listę strzelców i nieznacznie zmniejszył rozmiary porażki. Dzięki wygranej Dek-Pol usadowił się w górnej części tabeli.