Ambitnie grająca ekipa Chmielorza w swoim kolejnym występie nie sprostała drużynie Dek-Pol. Pierwsza połowa nie była zła w wykonaniu gości, którzy długo utrzymywali wynik remisowy. Zaczęło się po myśli gospodarzy, bo już w 4 minucie Paweł Umecki otworzył wynik spotkania. Lepiej poukładani technicznie zawodnicy Dek-Pol szukali kolejnych trafień, jednak zostali zaskoczeni w 7 minucie. Wtedy to Maksymilian Mateja oddał strzał. Piłka mu wyraźnie zeszła, zaskoczyła bramkarza gości i wpadła w boczną siatkę. Stracony gol zadziała mobilizująco na poczynania gospodarzy, którzy stwarzali sobie dogodne sytuacje lecz dopiero sukces bramkowy osiągnęli w 21 minucie, kiedy to Łukasz Łeszyk dał prowadzenie. Trzy minuty później Łukasz znowu wpisał się na listę strzelców i Dek-Pol odskoczył na dwa „oczka”.
Druga część spotkania również należała do gospodarzy, którzy gali bardzo widowiskowo. Przeprowadzali kombinacyjne akcje, grając przy tym z pierwszej piłki. W efekcie w 35 minucie silnym uderzeniem sprzed pola karnego popisał się Adam Zawistowski i był 4:1, a chwilę później swoją drugą bramkę w meczu zdobył Paweł Umecki. Chmielorz ambitnie walczył i stać ich było na chwilowy zryw. W 40 minucie rozmiary porażki zmniejszył Olivier Okarmus i mecz zakończył się rezultatem 5:2.

Wynik: Dek-Pol 5:2 Chmielorz

Strzelcy drużyny Dek-Pol: Paweł Umecki 4′, Łukasz Łeszyk 21′, Łukasz Łeszyk 24′, Adam Zawistowski 35′, Paweł Umecki 38′

Strzelcy drużyny Chmielorz: Maksymilian Mateja 7′, Olivier Okarmus 40′