Firma DEK-POL ponownie znalazła się wśród laureatów Diamentów Forbesa. W tym roku zajęliśmy 15 miejsce spośród 109 zwycięzców w Wielkopolsce oraz 74 w całym kraju w kategorii przedsiębiorstw z przychodami pomiędzy 5 a 50 mln złotych.

Już po raz dwunasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. 


W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.  DEK-POL osiągnął wynik 68,18% średniej ważonej wzrostu.
Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2013–2017. Na tej podstawie powstała baza ponad 3,5 tys. przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Wszystkie one mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie powyższe warunki dodatkowo musiały wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Diament Forbesa 2019