We wczorajszym meczu drużyna Dek-Pol wygrała z Inteco B.S. z wynikiem 7:0!

Również w poprzednim meczu nasi chłopcy wykazali się walecznością i skutecznością. Trzecia wygrana z rzędu Dek-Polu w meczu z trudnym i nieprzewidywalnym rywalem, jakim jest zespół Beastie Boys. Po stronie gospodarzy wyszkolenie techniczne i spokój w grze. Po stronie gości – gra zespołowa, kolektyw. W pierwszej połowie Dek-Pol grał swoje, umiejętnie wykorzystując swoje szanse. W 7 minucie rozpoczął Radosław Marszałek. Już w 12 minucie było 2:0 po trafieniu niezawodnego Mikołaja Ratajczaka. Dek-Pol prowadził grę i pod koniec pierwszej połowy Łukasz Łeszyk podwyższył na 3:0.

W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie. Goście walczyli dzielnie, ale brakowało atutów typowo piłkarskich. Dek-Pol wykorzystał minimum szans, które sobie stworzył i wygrał bezapelacyjnie 6:1, potwierdzając, że jest w grze o najwyższe cele w III lidze.

Dek-Pol – Beastie Boys 6:1 (3:0)