Trzecią wygraną odnotował zespół Dek-Pol, który tym razem okazał się lepszy od spadkowicza z III Ligi – drużyny Wczorajszych. Początek spotkania nie zapowiadał wygranej, bowiem Wczorajsi rozpoczęli mecz z wysokiego C. Po trafieniach Marcina Pieprza i Piotra Paliwody prowadzili 0:2. Jednak im dłużej trwało spotkanie, tym pewniej i skuteczniej poczynał sobie Dek-Pol. Najpierw w 8 minucie na listę strzelców wpisał się Bartek Ślusarski. Po chwili znowu przewaga Wczorajszych wynosiła dwa „oczka” po golu Marcina Pieprza. Dek-Pol szybko odpowiedział i w 11 minucie było 2:3. Gospodarze wyraźnie chwycili wiatr w plecy i dążyli do wyrównania. Ta sztuka udał im się w 22 minucie. Patryk Jacek i do przerwy sprawiedliwe 3:3.
Drugie 25 minut to świetna postawa Dek-Polu, który dzięki mądrej grze pod bramką przeciwnika i dobrym ustawieniu w obronie, kontrolował przebieg meczu do ostatniego gwizdka sędziego. Najpierw na prowadzenie wyprowadził Dek-Pol Konrad Goździor. W 38 minucie podwyższył Łukasz Łeszyk, a dzieła dokończył wyróżniający się w tym spotkaniu Bartek Ślusarski. Dek-Pol wygrywa przekonująco trzema bramkami i wskakuje na pozycję wicelidera IV Ligi Grupa A.