Relacja Ligi Futbolsport: „Po tygodniowej przerwie do gry wrócił zespół Dek-Pol. Przeciwnikiem ekipy była drużyna All for one. Trzeba przyznać, że przerwa niezbyt dobrze wpłynęła na grę gospodarzy, którzy na początku pierwszej odsłony wyraźnie nie mogli chwycić odpowiedniego rytmu. Owszem Dek-Pol miał więcej z gry, ale bramki zdobywała drużyna All for one. Goście nastawieni głównie na kontry mieli niezwykle udany początek spotkania. Już w 4 minucie objęli prowadzenie po golu Pawła Jakubowskiego. W 9 minucie po szybkiej kontrze na 0:2 podwyższył Adrian Krzyżanowicz. Dek-Pol, choć przegrywał, konsekwentnie grał swoje. W efekcie Damian Szurgot zdobył kontaktową bramkę. Wydawało się że wicelider IV Ligi Grupa A pójdzie za ciosem, jednak został zaskoczony w 14 minucie. Trzecią bramkę dla All for one zdobył Maksymilian Bolimowski. Od tego momentu inicjatywę przejął Dek-Pol, a klasą dla siebie był Bartek Ślusarski, który w siedem minut zaliczył klasycznego hat-tricka i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
Po zmianie stron drużyną dominującą i mającą więcej z gry byli zawodnicy Dek-Polu. Przeprowadzali oni składne akcje, po których stwarzali sobie dogodne okazje. W 35 minucie na 5:3 podwyższył Damian Szurgot. Goście, którzy wyraźnie po przerwie przygaśli, mieli dwie czyste sytuacje jednak za każdym razem bramkarz Dek-Polu wychodził obronną ręką. Grający kombinacyjnie Dek-Pol szukał kolejnych goli. W 42 minucie na listę strzelców wpisał się Konrad Goździor, a trzy punkty przypieczętował Łukasz Łeszyk”.

Wygrana 7:3!!!